AK Partili Alpay Özalan'ın istifa eden danışmanından olay sözler

AK Partili Alpay Özalan'ın istifa eden danışmanından olay sözler
Güncelleme:

AK Partili Alpay Özalan'ın sosyal medya danışmanı Murat Sarıca görevinden istifa ettikten sonra Özalan için "2 kelimeyi bir araya getiremezken, gündeme oturdu. Sosyal medya paylaşımlarındaki her kelime bana ait" dedi.

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan'ın sosyal medya danışmanı Murat Sarıca görevinden istifa etti.

İstifasının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sarıca, Özalan için "nankör", "vefasız", "saygısız", "iki kelimeyi bir araya getiremiyordu" ifadelerini kullandı.

Sarıca, "Hayatımda Alpay Özalan kadar nankör, vefasız ve saygısız bir insan görmedim. Tam 4 senedir sosyal medya danışmanlığını ve metin yazarlığını yapıyorum. Sadece Twitter'da takipçi sayısını 28 binden 500 bin civarına taşıdım. İki kelimeyi bir araya getiremezken, gündeme oturdu. Sosyal medya paylaşımlarındaki her kelime bana ait, çektiği videolardaki her söz bana ait" ifadelerini kullandı.

Hazırladığı metinleri, konuşmaları Özalan'ın, AK Parti'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kendi hazırlamış gibi lanse ettiğin belirten Sarıca, şunları söyledi:

SEÇİM İÇİN SABRETTİM

"Son 2 senedir çalışmayı bırakmayı düşündüğüm halde, Cumhurbaşkanlığı seçimi için sabrettim. Depremzede olmam sebebiyle öteki tüm işlerim bozuldu ve bunu bilmesine rağmen haksızlık yaptı. Seçimden sonra da köprüyü geçmiş olmanın verdiği rahatlıkla, araya mesafe koydu.

Geçtiğimiz hafta arayıp onunla çalışmayacağımı söyledim. Ne emeklerim için bir teşekkür etti, ne de helallik istedi. En son da ben haksızlık etmişim gibi utanmadan telefonumu açmadı. Seçimden önce günde 40 defa beni ararken dün yaşanan depremde arama zahmetinde bile bulunmadı."

"HAKKIM GEÇTİYSE HELAL DEĞİLDİR"

"Siyaset konusunda zerre bilgisi olmayan Alpay Özalan, benim hazırladığım her şeyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve diğer tüm siyasetçilere "kendim hazırlıyorum" diye pazarladı. Kendinden ve menfaatinden başka hiçbir şey düşünmeyen böyle bir adama ne desen boş.

Zamanında bırakmadığım için pişman mıyım? Kesinlikle değilim. Çünkü bu seçim şahsi çıkarlarımdan 1000 kat daha önemliydi benim için. Değil 4 yıl, 40 yıl feda ederim Recep Tayyip Erdoğan için. Fakat Alpay Özalan'a hakkım geçtiyse helal değildir." 
#alpay özalan