Hoffenheim - Başakşehir: 3-1
Uzmanlar yine ezber bozdu ! Yaşlılara yer verilmeli mi ?
Erdoğan'dan AB ve ABD hakkında sert sözler

Erdoğan Özel Defter'e bunları yazdı

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için Anıtkabir'e çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Defter'i de imzaladı.

Erdoğan Özel Defter'e bunları yazdı
A+ A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni için Anıtkabir'i ziyaret etti. Özel defteri imzalayan Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, "Bu vatanı canımız pahasına korumaya ve büyütmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında yapılan törende, Atatürk mozolesine çelenk bıraktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı. Erdoğan, daha sonra mesajını okudu:

"Aziz Atatürk, bugün Büyük Zafer'in 94. yıl dönümünü millet olarak büyük bir gurur ve heyecanla yad ediyoruz. Tüm yokluklara rağmen, Kurtuluş Savaşımızı büyük zafere ulaştıran azim ve inançla emanetiniz olan Cumhuriyeti payidar kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizi bu kutlu yürüyüşünden alıkoymak isteyen terör örgütlerinin hain saldırılarına aldırmadan istikbal mücadelemizi yürütüyoruz. Bu yıl hayata geçirdiğimiz Osman Gazi Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü gibi ülkemizin gurur kaynağı olan mücadelemizin birer tezahürüdür. Zatı alinizin ve aziz şehitlerimizin bize emaneti olan bu vatanı canımız pahasına korumaya ve büyütmeye devam edeceğiz.
Ruhun şad olsun."