Sosyal medyayı karıştıran koronavirüs testi videosu

Güncelleme:

Avrasya Araştırmaları Başkanı Kemal Özkiraz'ın Twitter hesabından paylaştığı bir videoda koronavirüs tespit kitlerinin kullanıldığı görüldü. Özkiraz, "Cumhurbaşkanlığı forsu şeklinde yüzük takan kişi Ethem Sancak'ın ailesinden birisi." dedi.

Avrasya Araştırmaları Başkanı Kemal Özkiraz, Twitter hesabından çok konuşulacak bir video paylaştı. Videoda birkaç kişinin koronavirüs testi yaptığı görüldü.

Özkiraz'ın paylaştığı videoda, Cumhurbaşkanlığı forsu şeklinde yüzük takan kişinin Ethem Sancak'ın yeğeni Murat Sancak olduğu görülüyor. Özkiraz, diğer kişinin ise eski başbakanlardan birinin koruma müdürü olduğunu söyledi.

Özkiraz paylaştığı videoya şu notu düştü:

"Videoda halkın ulaşamadığı korona tespit kitlerini çekirdek gibi harcayıp eglenenler, Cumhurbaşkanlığı forsu şeklinde tüzük takan kişi Ethem Sancak'ın ailesinden birisi. Diğer kişinin Eski bir başbakanımızın koruma müdürü olduğu söyleniyor. cihansanli58 instagramda yayinlandi"

MURAT SANCAK'TAN AÇIKLAMA

Videoda yer alan isimlerden Murat Sancak Twitter hesabından konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Sosyal medyada dolaşan bir videoda denediğimiz görülen ürün CCA Sağlık Hizmetleri’nden ücreti mukabili şirketimize temin edilmiştir. Aile ortamında deneme amaçlı yapılan testin videosu hiçbir amaç güdülmeden tamamen bilgim dışında paylaşılmıştır.

Sosyal medyayı karıştıran koronavirüs testi videosu - Resim : 1

Seçiniz...