Aslıhan Doğan'ın kafasına 18 dikiş !

Aslıhan Doğan'ın kafasına 18 dikiş !
Güncelleme:

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, pilates yaparken kafasına demir parçası düştü. Hastaneye kaldırılan Doğan'ın kafasına 18 dikiş atıldı.

Başakşehirli Milli Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan'ın pilates yaparken kafasına düşen demir ile hastaneye kaldırıldığı ve kaşına 18 dikiş atıldığı öğrenildi.

Olayı Sabah gazetesinden Bülent Cankurt şöyle anlattı:

"2.5 yıl flört ettiği ünlü futbolcu Arda Turan ile 11 Mart'ta evlenen ve bebek bekleyen yeni gelin Aslıhan Doğan Turan ile ilgili tatsız bir haberim var! Çok kilo almamak, sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirmek için sporuna devam eden Aslıhan Hanım, görünmez kazaya kurban gitmiş! Pilates yaparken kafasına pilates aletinin demiri düşmüş. Kaşı açılan ve kanlar içinde kalan Aslıhan Hanım, apar topar Acıbadem Maslak Hastanesi'ne götürülmüş. Hastanede Aslıhan Hanım'ın kaşına tam 18 dikiş atılmış.

ARDA HEMEN HASTANEYE KOŞMUŞ

Kafatası MR'ı çekilip bir süre hastanede müşahade altında tutulan Aslıhan Hanım'da Allah'tan kaşının yarılması dışında daha ciddi bir şey çıkmamış. Bunun üzerine doktorlar Aslıhan Hanım'ı evine göndermiş. Bu arada kazayı duyar duymaz soluğu hastanede eşinin yanında alan ve üzüntüden helak olan Arda Turan, MR'ın temiz çıkmasıyla derin bir nefes almış.

Önceki akşam Acıbadem Maslak Hastanesi'ne giden yakın bir arkadaşım, pansuman için gelen Aslıhan Hanım'ı görmüş. Aslıhan Hanım'ın bandajlı gözü mosmormuş. Anne olmaya hazırlanan Aslıhan Hanım'ın verilmiş sadakası varmış, kendisine acil şifalar diliyorum. "

Sabah