Gülben Ergen'den boşanma açıklaması

Gülben Ergen'den boşanma açıklaması

İki yıl önce evlenen Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti ayrılma kararı aldı. Her iki isim de yaptıkları açıklama ile boşanmaya karar verdiklerini duyurdu

Kanal D'deki 'Renkli Sayfalar' programının dün sabah ortaya attığı iddianın ardından Erhan Çelik, sosyal medya hesabından resmi bir  açıklama yaparak boşanma haberlerini doğruladı.  
 

İŞTE O AÇIKLAMA  


"Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki duyuruyu sizinle paylaşmak istedim.   Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedene doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum" 
 
"YOLUMA YALNIZ DEVAM EDECEĞİM"

Erhan Çelik'in ardından bir açıklama da Gülben Ergen'den geldi. Ünlü sanatçı, sosyal medya hesabına şu notu düştü:  "Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur...Kararım en hayırlısıdır... Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır."