Merve Özbey'den ''Çocuk yapın da görelim'' diyen takipçisine tepki

Şubat ayında Kenan Koçak ile nikah masasına oturan şarkıcı Merve Özbey, bir takipçisinin ''Çocuk yapın da görelim'' yorumunu görünce çılgına döndü.

Merve Özbey'den ''Çocuk yapın da görelim'' diyen takipçisine tepki
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Sosyal medyada sık sık "Neden çocuk yapmıyorsun?" diyenlere çektiği video ile isyan eden model Larissa Gacemer'den sonra şarkıcı Merve Özbey'de kendisine gelen "Çocuk yapın da görelim" yorumuna tepki gösterdi.

"ÇOCUK YAPIN DA GÖRELİM"
Geçtiğimiz Şubat ayında Kenan Koçak ile nikah masasına oturan şarkıcı Merve Özbey, Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaştı. Şarkıcının bir takipçisi ise fotoğrafa "Çocuk yapın da görelim, herkes yapıyor sen daha yapmadın" yorumunu yaptı.

Larissa Gacemer ''Allah beni böyle yaratmış'' dedi ortalık karıştıLarissa Gacemer ''Allah beni böyle yaratmış'' dedi ortalık karıştı

"SİZİN GİBİLER BU DÜNYAYI ALT ÜST EDİYOR"
Takipçisinin özel hayatıyla ilgili sorduğu soruya çok sinirlenen Merve Özbey ise sert bir dille yanıt vererek şunları söyledi: "Bir bitmediniz ki... Kötüsünüz gerçekten! Hem de çok kötü! Ekran önündeyiz, oyuncuyuz, şarkıcıyız, kadınız diye size böyle konuşma hakkını kim veriyor? Kim! Gerçekten çok sıkıldım. Sizin gibiler bu dünyayı alt üst ediyor."

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News