Yeşim Salkım’a küfür eden Murat Övüç’e destek verdi!

Tuğba Ekinci, kadınlar hakkında söylediği sözlerden dolayı ve Yeşim Salkım’a cinsiyetçi küfür ettiği için tepki çeken fenomen Murat Övüç’e destek oldu.

Yeşim Salkım’a küfür eden Murat Övüç’e destek verdi!
A+ A-

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, Pınar Gültekin cinayetinin ardından ortaya çıkan eski bir videosunda kadınlar hakkında söyledikleriyle de tepki çekmişti. Bu olay konuşulurken Övüç bu sefer de arasının iyi olmadığı Yeşim Salkım’a sahnede küfür etti. Kısa sürede tepkilerin odağında olan Övüç’e ilk destek Tuğba Ekinci’den geldi.

Kadınlar hakkında söylediği sözlerden dolayı eleştirilen Murat Övüç, önceki gün Bodrum’da kadınlar tarafından yapılan eylemden kovuldu. Övüç’ün gündem olan olaylarının ardından Hande Yener, İzel, Nilüfer ve Ebru Gündeş gibi ünlü isimlere şarkılarını veren Altan Çetin ile Yazdığım, Hadi Hadi ve Çalkala gibi şarkıların sahibi Aslızen, Murat Övüç’e şarkılarını söylemeyi yasakladıklarını açıkladı.

Herkesin sert bir dille eleştirdiği fenomene ilk destek şarkıcı Tuğba Ekinci‘den geldi. Övüç ile olan fotoğrafını paylaşan Ekinci, “O bizim neşemiz çok üzülüyor. Sapıkları ve kötü insanları savunacağını nasıl anlarsınız. Normal kadın erkek ilişkisi için söyledikleriyle ne alakası var, kadına şiddette bulunan aciz insanlarla. Çok üzülüyor ve ağlıyor” notunu yazdı.

Murat Övüç'ten ağza alınmayacak küfürMurat Övüç'ten ağza alınmayacak küfür

Kadınlar Murat Övüç'ü  kovdu!Kadınlar Murat Övüç'ü kovdu!

Yeşim Salkım'dan Murat Övüç'e küfür davası!Yeşim Salkım'dan Murat Övüç'e küfür davası!

İyice suyu çıktı! Tuğba Ekinci'den yeni klibine ''kalçalı'' tanıtım!  İyice suyu çıktı! Tuğba Ekinci'den yeni klibine ''kalçalı'' tanıtım!