''Bir türlü takım olamadık''

''Bir türlü takım olamadık''
Güncelleme:

Ufuk Sarıca, kalan maçları kazanmak istediklerini bildirdi.

Spor Toto Basketbol Ligi'nde 16 Nisan Cumartesi günü cezası sebebiyle seyircisiz müsabakada Torku Konyaspor'u ağırlayacak Pınar Karşıyaka'da başantrenör Ufuk Sarıca, play-off'u garantilemek ve ligi daha üst sıralarda bitirmek için kalan maçları kazanmak istediklerini bildirdi.

Sarıca, yaptığı yazılı açıklamada, hafta sonu yine zor maçlardan  birine çıkacaklarını belirtti. Torku Konyaspor'un kümede kalma için son  şanslarını değerlendirdiğini kaydeden Sarıca, açıklamada şu ifadelere yer verdi:
 
"Biz de play-off'u garantilemek ve daha üst sıralarda ligi bitirmek  için kalan maçları kazanmak istiyoruz. Sezon başından beri eksikliklerimiz hala  devam ediyor, bir türlü tam takım olamadık. Bracey Wright'ın durum belli değil,  oynama ihtimali var. Thomas Abercrombie'nin sakatlığı var ancak oynayabileceğini düşünüyorum. Rakiplerimiz 6 yabancıyla oynarken yaklaşık son 2 aydır 4 yabancı  bazen 3 yabancıyla sahada yer alabiliyoruz. Bu olumsuz şartlara rağmen sahada en  iyi mücadeleyi yapmaya çalışıyoruz. Torku Konyaspor önünde seyircisiz  oynayacağımızı düşünürsek oldukça zor bir karşılaşma bizi bekliyor."