Emre Mor'dan flaş ayrılık açıklaması!

Emre Mor'dan flaş ayrılık açıklaması!
Güncelleme:

Galatasaray'da bu sezon transfer olan ve beklenileni veremeyen Emre Mor'dan kendisiyle ilgili çıkan haberlerle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden sert bir açıklama geldi.

Galatasaray'da performans olarak beklentilerin altında kalan Emre Mor, basında kendisi ile ilgili çıkan ayrılık haberlerini sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile gerçeği yansıtmadığını belirtti.

İşte Emre Mor'un yaptığı açıklama...

"Hakkımda yalan yanlış söylentiler yayan insanlardan, sözde gazetecilerden, medyalarından bıktım... Sürekli beni kötü göstermek için çabalamaktan vazgeçin. Beni, kişiliğimi, ailemi, geçmişimi bilmeden bu kadar kolay yorum yapabiliyor olmanız çok şaşırtıcı. Her gün yeni bir suçlama ve asılsız haber okumak için buraya gelmedim. Futbol oynamak, yeteneğimi göstermek ve inananların yüzünü kara çıkartmamak için buradayım. Başarılı olur veya olamam ama çabalamak için hep hazırım.

Zaten hayat dediğiniz şey de bundan ibaret. Ben Galatasaray'ın bir futbolcusuyum ve bununla gurur duyuyorum. İyi günde, kötü günde her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağım!"