Yunus Mallı'dan flaş açıklama !

Almanya Bundesliga takımlarından Mainz 05'te forma giyen gurbetçi futbolcu Yunus Mallı, milli takım tercihini yaptığını, kararın gelecek hafta açıklanacağını söyledi.

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Mainz 05'te forma giyen gurbetçi oyuncu Yunus Mallı, milli takım tercihini yaptığını ancak kararını gelecek hafta açıklayacağını söyledi.

Bu sezon 10 maçta 6 gol atarak dikkatleri üzerine çeken Yunus Mallı, Werder Bremen ile oynanan lig maçının ardından AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

Milli takım tercihiyle ilgili olarak yöneltilen soru üzerine Yunus Mallı, "Karar verildi. Bunu gelecek haftaya açıklayacağız" dedi.

Türkiye'nin 2016 Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkı kazanmasıyla ilgili olarak, "Son maçı evde ailemle ve arkadaşlarımla izledim. Son dakikalarda gol gelince coştuk. Biraz mucize gibiydi. Tüm sonuçlar Türkiye lehine oldu. İnşallah Fransa'da başarılı olunur" değerlendirmesinde bulundu.

"Seninle birlikte mi başarılı olacak?" şeklindeki soru üzerine ise genç futbolcu, "Bunu haftaya öğreniriz. Açıklamanın tam olarak ne zaman olacağı netleşmedi. O yüzden şimdilik bir şey söylemek istemiyorum" diye konuştu.