Caner Erkin taburcu oldu

Caner Erkin taburcu oldu

Antalyaspor maçında sol ayak bileği aşil tendonu kopan ve ameliyat edilen Caner Erkin'i hastanede ziyaret etti.

TFF Yönetim Kurulu üyelerinden Cengiz Zülfikaroğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, eski Beşiktaşlı yönetici Şeref Yalçın, Besiktaşlı oyuncular Cenk Tosun, Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup ve Ömer Şişmanoğlu Antalyaspor maçında sol ayak bileği aşil tendonu kopan ve ameliyat edilen Caner Erkin'i hastanede ziyaret etti.

Milli futbolcuya geçmiş olsun dileklerinde bulunan ve moral vereN takım arkadaşlarından Cenk Tosunçıkışta kısa bir açıklama yaptı. Cenk Tosun, Siyah -Beyazlı takımın dün aldığı 3-0'lık galibiyete Caner'in yaşadığı sakatlıktan dolayı sevinemediklerini belirtti.
 
Cenk Tosun "Soyunma odasında baya buruk bir hava vardı. Kendiside üzgün ve perişan bir haldeydi. Ama bugün gördüğüm bayağı bir toparlanmış. Ameliyattan sonra bütün arkadaşları, sevdikleri, hocaları onu yalnız bırakmayınca gerçekten çok pozitif gördüm ben Caner'i. Yukarıda her zamanki, bildiğimiz gibi şakalaşıyordu. Tabii çok zor bir dönemden geçecek ama dediğim gibi Caner çok pozitif bir insan olduğu için en yakın zamanda bunu atlatacağını umuyorum. Kendisinin eksikliğini tabii hissedeceğiz sahada. Kısa sürede hem kendini çok sevdirdi, hem de takıma çok faydalı işler yaptı. Onun eksikliğini hissedeceğiz ama dediğim gibi çok çalışıp geri döneceğini umuyorum" ifadelerini kullandı.
 
Beşiktaş'ın son durumunu da değerlendiren milli oyuncu "Güzel galibiyetler alıyoruz. Umarım devamı gelir. Şu milli takım arasına kadar da puan kaybetmek istemiyoruz. Her maçı 3 puan ile kapatmak istiyoruz. Sezon başı iyi hazırlandık ve gerekli dinlenmeleri yapıyoruz. Gereken rotasyonlar ile birlikte dinlenen oyuncularda oluyor. Şimdilik iyi gidiyor her şey. Dediğim gibi milli takım arasına kadar dişimizi sıkmak lazım. Milli takıma gitmeyenler dinlenecek, gidenlerde ülkesi için her şeyi yapacak" diye konuştu.
 
Caner'i hastanede ziyarete gelen bir diğer isim olan Beşiktaşlı Olcay Şahan'da kısa bir açıklama yaptı. Olcay "Caner'e geçmiş olsun diyoruz. İnşallah en yakın zamanda aramıza tekrar katılr. Sadace Beşiktaş için değil Milli Takım için de çok önemli bir oyuncu. Üzgünüz. Ama beterin beteri vardır. İnşallah en yakın zamanda aramıza döner" dedi.
Bu arada Caner Erkin geçirdiği başarılı ameliyat sonrası öğlen saatlerinde hastaneden taburcu oldu.