Fenerbahçe'de 5 isim kadroda yok !

Fenerbahçe'de 5 isim kadroda yok !

Fenerbahçe'de yıldız oyuncular Nani, Volkan Şen, Caner, Kadlec ve Abdoulaye Ba Osmanlıspor maçı kadrosuna alınmadı.

Galatasaray derbisinden 3 puan çıkaramayan Fenerbahçe, yaşanan sakatlıklarla da sıkıntı yaşıyor. Caner Erkin'in Almanya'da artroskopi operasyonu geçireceği açıklanırken, Abdoulaye Ba ise Kadlec ile birlikte takımdan ayrı özel program dahilinde çalışabildi.

Volkan Şen sakatlık sonrası riske edilmeyip Osmanlıspor deplasmanına götürülmezken, Nani ise bir sakatlığı bulunmamasına rağmen Pereira tarafından maç kadrosuna tercih edilmedi.

Teknik direktör Vitor Pereira, Portekizli futbolcu Luis Nani'yi başkent kadrosuna dahil etmedi. Nani'nin herhangi bir sakatlığının olmadığı ve teknik heyet kararıyla Ankara'ya götürülmediği belirtildi. Nani, bu sezon Fenerbahçe'nin bütün resmi maçlarında ilk 11'de sahaya çıkmıştı.

Sarı lacivertlilerin maç kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Volkan Demirel, Fabiano Riberio, Ertuğrul Taşkıran, Simon Kjaer, Bruno Alves, Gökhan Gönül, Şener Özbayraklı, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal, Josef de Souza, Raul Meireles, Ozan Tufan, Diego Ribas, Alper Potuk, Uygar Mert Zeybek, Lazar Markovic, Mehmet Topuz, Jose Fernandao ve Robin van Persie.