Anne değil bir canavar ! 2 bebeğini bunun için öldürdü

Anne değil bir canavar ! 2 bebeğini bunun için öldürdü
Güncelleme:

ABD'nin Teksas eyaletinde partiye gitmek için bir ve iki yaşındaki kızlarını arabada bıraktı. 15-18 saat arabada bıraktığı kızlarını geri döndüğünde baygın olarak bulan anne çocuklarını daha sonra doktora götürmek yerine...

Amanda Hawkins adlı anne Haziran 2017'de 33 derece sıcakta, 15-18 saat arabada bıraktığı bebeklerini baygın halde bulduğu iddia etti.

Hawkings, iki kız çocuğunu partiden döndüğü sırada baygın halde buldu ancak doktora götürmedi.

'Savcılığın iddiasına göre, partiden sonra ertesi gün öğle saatlerinde kalkan Hawkins polisle sorun yaşamamak için çocukları hastaneye götürmek yerine Google'dan arama yaparak, suyun altına tuttu.

Hawkins daha sonra hastaneye götürdüğü çocuklarının göl kenarında bir çiçek kokladıkları için fenalaştığını söyledi. Ancak bunun doğru olmadığı anlaşıldı. Aşırı sıcak havaya maruz kaldıkları belirtilen çocuklar kurtarılamadı.

Ağlarlar, ağlarlar uyurlar'O akşam bir kişinin çocukların arabada ağlama sesini duyarak Hawkins'e haber verdiği ancak kadının "Ağlarlar, ağlarlar uyurlar" dediği belirtiliyor.

20 yaşındaki cani annenin partide tanıştığı 16 yaşındaki genç de kadının çocukları uyandırmaya çalıştığı sıradayanındaydı. Bebekleri canlandıramayan kadın, en sonunda doktora başvurdu. Nefessiz kalan iki küçük kız kardeş hayatını kaybetti.

'Dünkü karar duruşmasında yargıç Keith Williams, 'Bu olay olmasaydı, o sevimli küçük kızlar bugün aramızda olacaktı. İnsanlar, evdeki hayvanlarına, senin çocuklarına baktığından daha iyi bakıyorlar' dedi. Eylül'deki ilk duruşmada, Hawkins, 2 yaşındaki Addyson Overgard-Eddy ve bir yaşındaki Brynn'i terk ederek ölüm riskine maruz bırakmayı da içeren suçlamaları kabul etmişti.

 

 
 

 

Yeni Şafak