Genç kızı taciz ederken yakalandı, böyle yalvardı!

Genç kızı taciz ederken yakalandı, böyle yalvardı!
Güncelleme:

Çorum'da bankta oturan genç kıza cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen kişi, polis tarafından kovalamacanın ardından yakalandı. Şüpheli "Benim yuvam yıkıldı, hayatım bitti. Öldürün beni daha iyi" dedi.

İddiaya göre, S.Ö. (40), Kadeş Barış Meydanı'ndaki bir bankta arkadaşı S.A. (18) ile oturan R.S'ye (19) yaklaşıp, cinsel organını gösterdi.

R.S'nin meydandaki devriye ekiplerine ihbarda bulunması üzerine ekipler S.Ö'yü kovalamaya başladı.

Yaklaşık 400 metre süren kovalamacanın ardından girdiği çıkmaz sokakta polis ekiplerince yakalanan, çevredeki vatandaşların da yardımıyla etkisiz hale getirilen zanlı, ekip aracına bindirilerek karakola götürüldü.

"BENİM YUVAM YIKILDI, HAYATIM BİTTİ"

Şüpheli S.Ö, yakalandığı sırada, gazetecilere, "Çekin, bu saatten sonra devamlı çekeceksiniz. Benim yuvam yıkıldı, hayatım bitti" derken polislere de "Öldürün beni daha iyi" dedi.

Kovalamaca sırasında çıkmaz sokakta bulunan güvenlik görevlisi Yasin Alabay da zanlının etkisiz hale getirilmesinde polislere yardım etti.

Alabay, gazetecilere, iki polis memuru tarafından kovalanan şahsı görünce harekete geçtiğini, sahsın etkisiz hale getirilmesinin ardından destek ekip gelene kadar olay yerinde beklediğini belirtti.