Kan donduran görüntü ! Kendi ölüm anını kaydetti

Güncelleme:

Karaman'da çiftçi Mikai D., koyun otlatmak için kiraladığı arsanın sahibi tarafından tüfekle vurularak öldürüldü. Mikail D.'nin telefonunda vurulma anı görüntüleri çıktı.

Karaman'da çiftçi Mikail D. (30), beş gün önce koyun otlatmak için kiraladığı arsanın sahibi Bekir K. (48) tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldü. D.'ın cep telefonunda K.'nun kendisine ateş etme anı görüntüleri çıktı.

Olay, geçen 4 Mart Pazartesi günü saat 13.00 sıralarında Çakırbağ köyü Esentepe Mahallesi'nde meydana geldi. Çiftçi Bekir K., iddiaya göre evinin karşısındaki araziyi koyun otlatmak için kiralayan Mikail D.'ye, ''Evimin karşısında koyun otlatmanı istemiyorum. Buna izin vermeyeceğim'' dedi. Mikail D. de araziyi kiraladığını söyledi. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma sırasında Bekir K., evinden aldığı av tüfeği ile Mikail D.'ye 3 el ateş etti. Başından ve boynundan vurulan Mikail D., ağır yaralandı. İhbarla olay yerine gelen sağlık görevlilerinin müdahale ettiği D., tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Cinayet olayının ardından jandarma Bekir K.'nu olay yerine 50 metre uzaklıktaki evinde gözaltına alırken, eşi ve çocuklarını da evden tahliye etti. Mikail D.'ın hayatını kaybettiğini öğrenen yakınları ise K.'n evini taş yağmuruna tuttu. Cinayet olayının ardından jandarma ve polis köyde geniş güvenlik önlemleri aldı. TOMA'nın da bulunduruluduğu köyde güvenlik önlemleri halen devam ederken, jandarma evi yakmak için molotof kokteyli hazırlayan 6 kişiyi gözaltına aldı. Geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edilen şüpheli Bekir K., geçtiğimiz Salı günü tutuklandı.

KATİLİNİ CEP TELEFONUYLA KAYDETMİŞ

Oolayda hayatını kaybeden Mikail D.'ın kendisine ait cep telefonu ile Bekir K.'nun saldırısını görüntülediği ortaya çıktı. Görüntülerde, her iki aileden kadınların kavgasını cep telefonu ile görüntüleyen D.'ın, av tüfeği ile kendisine yaklaşan Bekir K.'nu da  'Sık ulan, sık ulan hadi' dediği, K.'nun da tüfeği ateşleyerek Mikail D.'ı öldürdüğü görülüyor.

DHA

Etiketler cinayet arsa karaman