Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Tatil keyfi dehşetle bitti !

Tur teknesine ailesiyle çıkan bir adam, teknenin motorlarının durmasını beklemeden denize atlayınca pervaneye takıldı.

Tatil keyfi dehşetle bitti !
A+ A-

Tur teknesinin motorlarını durdurmasını beklemeden denize atlayan Bodrum Belediyesi işçisi Sedat Yılmazer pervaneye takılarak hayatını kaybetti.

Bodrum Belediyesi'nde temizlik işçisi olan ve çevresinde 'Martı Sedat' olarak tanınan Sedat Yılmazer, eşi Yıldız Yılmazer ve kızı Gizem Yılmazer ile 14 metrelik tekneye binerek, günübirlik mavi tura çıktı. Yılmazer Ailesi dışında 25 turistin de bulunduğu tekne, Akyarlar Mahallesi, Aspat Mevkisi açıklarında demirledi.

Yılmazer, iddiaya göre, teknenin motorlarını durdurmasını beklemeden hemen denize atladı. Eşi ve kızı ile turistlerin gözü önünde teknenin altına sürüklenen Yılmazer, pervaneye takılarak yaşamını yitirdi. Yılmazer'in sinir krizi geçiren eşi Yıldız Yılmazer ve kızı Gizem Yılmazer, Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tur teknesinin kaptanı Mehmet Kuşçu, "Demir atıp, tekneyi durdurmak için manevra yaptığım sırada yolcuların bağırışlarını duydum. Tüm uyarılarımıza rağmen bir kişi denize atlamış veya düşmüş, tam olarak bilemiyorum, hemen motorları durdurdum. Yaşananlar nedeniyle çok üzgünüm" dedi. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Kaptan Mehmet Kuşçu, adli kontrollü olarak serbest bırakıldı.