Abdurrahman Dilipak'tan AK Parti'ye ''sonradan dövünmemek için'' uyarılar

Abdurrahman Dilipak'tan AK Parti'ye ''sonradan dövünmemek için'' uyarılar
Güncelleme:

AK Parti'ye olan yakınlığıyla bilinen Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, yaklaşan 2023 seçimleri öncesinde AK Parti'yi "Seçim sonrası dövünmemek için bunu düşünseler iyi olur" diyerek uyardı.

AK Parti'nin seçim sonrası dövünmemek için, geçen Ankara-İstanbul seçimlerinden çıkan sonuçtaki dersi iyi çalışması gereğini yazan Dilipak, “CHP’nin son mitingi, bir organizasyon başarısı kadar AK Parti'ye verilen mesaj olarak anlaşılsa iyi olur. Yenikapı’da Kafkas halkları vardı ve güvenlik oraya da ağırlık vermişti.” diye yazdı. 

AK Partililerin övünmeyi bırakıp “biz nerede yanlış yaptık” diye düşünmeleri gerektiğini ifade eden Dilipak şöyle devam etti: “ Bu mesaj çok açık ve net. Pazar yanıyor, adalette sorun var.. Yerli ve milli mikro oligarklar, mafyacılık oynayan bir takım adamlar, kripto görünümlü birileri ortalıkta dolaşırken ve de AK Parti’nin vitrinindeki bir takım, ‘AK Parti içinde yer bulmuş FETÖ’nün zihniyet ikizi bazı AK Partililer' ortalıkta dolaşıp millete akıl verip ahkam keserken AK Parti’nin işi zor. 

 Anlayana sivrisinek saz!

Millet olup-bitenin farkında mı diye bakıyorum, yoo herkes halinden memnun gibi(!?). 

Herkes kendilerine açılan yolda güle ağlaya gidiyor. 

Ak koyun da, kara koyunda kendilerine ezberletilen sloganları tekrarlayıp duruyor sanki. 

 Hele şu pandemi sürecinde yaşananlara bakınca, başımıza gelenler az bile. 

Üzgünüm ama durum bu. Biz kendimizi değiştirmeden Allah bizim hakkımızdaki hükmünü değiştirmeyecek. Bugünlük de bu kadar.”

Abdurrahman Dilipak'ın Yeni Akit'teki yazısının tamamı için...