AK Partili vekilden Melih Gökçek açıklaması
Kadıköy'de linç girişimi ! Satırla saldırdıalr
Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü

Denizde fenalaşan ortaokul öğrencisi, hastanede öldü

Aydın Kuşadası'nda, denizde kendisini bir şeyin ısırdığını söyleyen, Mustafa Efe Ergen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Denizde fenalaşan ortaokul öğrencisi, hastanede öldü
A+ A-

Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde, denizde kendisini bir şeyin ısırdığını söyledikten sonra fenalaşan ortaokul öğrencisi 15 yaşındaki Mustafa Efe Ergen, kaldırıldığı hastanede doktorların müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Ergen’in yarınki karne ve mezuniyet töreni öncesinde yaşamını yitirmesi okul arkadaşları, öğretmenleri ve yakınlarını yasa boğdu.

Kuşadası Nermin Metin Akar Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi Mustafa Efe Ergen, dün öğleden sonra arkadaşlarıyla Kuştur Plajı’na giderek, denize girdi. Bir süre sonra Ergen, arkadaşlarına kendisini bir şeyin ısırdığını söyledi. Bunun üzerine arkadaşlarının sudan çıkardığı Ergen, "Başım dönüyor" diyerek, fenalaşıp, yere yığıldı. 

Arkadaşları ve çevredekiler, durumu 112 Acil Servis’e bildirdi. Sağlık ekipleri tarafından Ergen’e ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Daha sonra Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ergen, burada doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Ergen’in cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Yarın, karnesini alıp, mezuniyet sevinci yaşamayı bekleyen Mustafa Efe Ergen’in ani ölümü, okul arkadaşları, öğretmenleri ve yakınlarını yasa boğdu. Küçük yaştan itibaren babasından boşanan annesiyle yaşadığı öğrenilen Ergen’in cenazesinin, bugünBağarası Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.