Dikkat ! İstanbul'da bu yollar yarın trafiğe kapanacak

Dikkat ! İstanbul'da bu yollar yarın trafiğe kapanacak
Güncelleme:

İstanbul Kadıköy'de Caddebostan sahilinde yarın yapılacak olan "İstanbul'u Koşuyorum" etkinliği nedeniyle Kadıköy'de bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 07.30-13.30 saatleri arasında trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar açıklandı.

Buna göre Bağdat Caddesi (Kasadar Sokak kavşağından Kızıltoprak mevkisi BP petrol önüne kadar olan kısım), Fener Kalamış Caddesi (cadde başından Ahmet Mithat Efendi Caddesi kavşağına kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Ahmet Mithat Efendi Caddesi ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Çetin Emeç Bulvarı (cadde başından Suadiye Plaj Yolu Sokak kavşağına kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Suadiye Plaj Yolu Sokak trafiğe kapatılacak.

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi ile D-100 kara yolu alternatif güzergah olarak belirlendi. 

Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarısı: Sağanak geliyor!Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarısı: Sağanak geliyor!

 


 

Seçiniz...