AK Parti'de istifa operasyonu: 6 başkandan 5'i gitti
Beşiktaş - Başakşehir: 1-1
Melih Gökçek istifa edeceği tarihi açıkladı !

Erdoğan o ismin cenazesinde tabutu omuzladı !

Milli Nizam ve Milli Selamet partilerinin kurucularından Osman Nuri Önügören'in cenaze törenine, Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı.

Erdoğan o ismin cenazesinde tabutu omuzladı !
A+ A-

Milli Nizam ve Milli Selamet partilerinin kurucularından Osman Nuri Önügören, son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan ile TBMM Başkanı İsmail Kahraman da katıldı.

Fatih Camisi'nde ikindi vakti düzenlenen cenaze törenine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın yanı sıra, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile çok sayıda siyasetçi ve iş adamı katıldı. Önügören'in çocukları ve torunları burada taziyeleri kabul etti. 

Önügören'in cenazesi, Emin Saraç'ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Edirnekapı Sakızağacı Mezarlığında toprağa verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, namazın ardından Önügören'in tabutunu ilk omuzlayanlar arasında yer aldı. 

Cami çıkışında vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulundu. Erdoğan cenazenin ardından da Fatih Çarşamba'da özel bir ziyarette bulundu.

Evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu dün vefat eden Milli Görüş camiasının önde gelen isimlerinden Önügören, evli ve 5 çocuk sahibiydi.