GATA'daki görevinden alınan Ali Edizer bakın nereye atandı!

Güncelleme:

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Başhekim Yardımcılığı görevinden Medeni Kanun ile laikliği hedef alan ve çok eşliliği savunduğu için alınan Ali Edizer'in Ankara'nın Güdül ilçesinde bulunan devlet hastanesine atandığını açıkladı.

Halk TV'de Gökmen Karadağ ile Açıkça programına katılan Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Levent Gök, Ali Edizer ile ilgili önemli bir bilgi paylaştı. Gök, GATA'daki görevinden alınan Edizer'in Ankara'nın Güdül ilçesindeki devlet hastanesine atandığını öne sürdü.

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, "Bu FETÖ yapılanmasından farksız yapılanmalar değiller bunlar. Sağlık Bakanlığının bugün Menzil tarikatının etkisinde olduğunu herkes biliyor. Böyle birini kimin GATA Başhekim Yardımcısı yaptığını öğrenmek istiyorum. Güdül Devlet Hastanesine vermişler kendisini" ifadelerini kullandı.

İDARİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR
Edizer'in, soruşturmanın selameti açısından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla tabiplik görevinden de el çektirildiği öğrenildi. Edizer hakkındaki idari soruşturma devam ediyor.

Eski Sağlık Bakanı Akdağ'dan Ali Edizer açıklaması: Bu arkadaş anormalEski Sağlık Bakanı Akdağ'dan Ali Edizer açıklaması: Bu arkadaş anormal

GATA Başhekim Yardımcısı görevden alındıGATA Başhekim Yardımcısı görevden alındı

GATA'nın başhekim yardımcısı: ''Boşanmak yerine 2. eşi alın''GATA'nın başhekim yardımcısı: ''Boşanmak yerine 2. eşi alın''

Seçiniz...