Müge Anlı canlı yayında çıldırdı: ''Taksim'de sallandıracaksın''

Müge Anlı canlı yayında çıldırdı: ''Taksim'de sallandıracaksın''
Güncelleme:

Müge Anlı'nın programına katılan bir kadın, eşinin 3 çocuğunu kaçırdığını, 6 yaşındaki çocuğuna da şiddet uyguladığını iddia etti. Görüntüleri izleyen Müge Anlı, ''Bu tip adamların bir tanesini Taksim'de sallandıracaksın'' diyerek isyan etti.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında "pes" dedirten bir olay işlendi. 25 yaşındaki Derya Örücü isimli kadın, 3 çocuğunun boşanmak istediği eşi Cumali Örücü tarafından kaçırıldığını iddia etti. İddialar bununla da bitmiyordu. Derya Örücü, eşinin 6 yaşındaki çocuğunu dövdüğünü söyledi. Canlı yayına bağlanan Cumali Örücü, görüntülere rağmen iddiaları reddetti. 

"Taksim'de sallandıracaksın"

Cumali Örücü ismindeki adamın 6 yaşındaki çocuğuna resmen işkence ettiği iddia edildi. Derya Örücü, eşinin 6 yaşındaki çocuğunu ahıra kitlediğini söyleyip "Oğlum altına işedi" dedi. Oğluna "Seni öldüreceğim" diyen adam Müge Anlı'yı çıldırttı. Anlı, baba Cumali Örücü'nün videosunu izledikten sonra "Bu tip adamların bir tanesini Taksim'de sallandıracaksın" dedi.

6 yaşındaki çocuğa yaptıkları "pes" dedirtti

Derya Örücü'den boşanmak istemeyen Cumali Örücü görüntülü konuşma esnasında 6 yaşındaki oğluna şiddet uyguladığı videoyu annesine gösterip "Sen neyi istiyorsun böyle öldürme  mi? Kameranı aç. Ne oldu vicadanın mı sızladı? Sahile götürüp boğacağım" dedi.

"Göğsüme bir şey oturdu"

Bu sözler karşısında Müge Anlı çok sinirlendi ve şunları söyledi: "Böyle adamların birkaç tanesini Taksim'da sallandıracaksın. Videoyu izlediğimde göğsüme sanki bir şey oturdu"