Bahçeli'den Müge Anlı çağrısı

Bahçeli'den Müge Anlı çağrısı
Güncelleme:

MHP lideri Bahçeli, ‘Müge Anlı ve Dostları Sanat Okulu Projesi’ için ünlü sunucuyu tebrik edip 100’er lira katkı yapılması çağrısında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sunucu Müge Anlı’yı projelerinden dolayı tebrik etti. Anlı’nın dikkat çeken programlara imza attığını öne süren Bahçeli, ‘Müge Anlı ve Dostları Sanat Okulu Projesi’ne 100’er lira katkı yapılmasını istedi.

Bahçeli’nin X hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygusunun canlı olması milli varlığımızın iftihar edilecek hasletlerinden birisidir. Türk kültür ve medeniyetinin ağırlık merkezi insandır. Nitekim inancımıza göre insan yaratılmışların en şereflisidir. Bizim anlayışımıza göre insan insana yar ve yuva olmalıdır.

ATV’de dikkat çeken programlara imza atan Sayın Müge Anlı; aynı zamanda sosyal yaraların sarılmasına, haksızlığa uğrayanların sesi olmaya takdir edilecek ölçülerde devam etmekte, destek vermektedir. Sayın Anlı’nın başlatmış olduğu “Aşevleri Projesi”nin yanı sıra Roman kardeşlerimizi kapsayan “Sanat Okulu Projesi” bizim nazarımızda değerli bir girişimdir.

Roman kardeşlerimizin eğitim görecekleri, sanat kabiliyetlerini geliştirecekleri “Müge Anlı ve Dostları Sanat Okulu Projesi”ni gönülden destekliyorum. Bu vesileyle açılan yardım kampanyasına hem camiamızın hem de vatandaşlarımızın Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümünde 100’er lira katkı vermelerini içtenlikle temenni ediyorum. Roman kardeşlerimizin yanındayız, onların lehine olacak şekilde elimizden ne geliyorsa yapmaya kararlıyız. Bu düşüncelerle Sayın Müge Anlı’yı kutluyor, başarılı ve duyarlı çalışmalarının devamını diliyorum.”