Ödül töreninde Bakan ile CHP'li isim arasında çok sert tartışma

Güncelleme:

Trabzon'da gerçekleştirilen bir ödül töreninde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile CHP Milletvekili Ahmet Kaya arasında sesler yükseldi. Tartışmalar sonrası Bakan Karaismailoğlu salonu terk etti.

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya katıldığı bir ödül töreninde Avni Aker stadının arsasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kaya, "Ben buradan iktidarın bakanına ve milletvekillerine sesleniyorum. Yapılan ilk seçimde iktidara biz geleceğiz. Trabzonsporumuza orayı tahsis edeceğiz. Ama şurada 1 hafta kalmış iktidardan gitmeden bu siz yapın diye size öneriyorum." ifadelerini kullandı.

 BAKAN SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Ödül töreninde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, CHP'li Kaya'nın alkışlanan konuşmasına ayağa kalkarak tepki gösterdi. "Ben burada siyaset yapmadım" diyen Bakan Karaismailoğlu, "Burası siyaset yapma yeri değil" dedi. İkili arasında tansiyon yükselince bazı katılımcılar araya girmeye çalıştı. CHP'li Kaya'nın, "Siz camide siyaset yapıyorsunuz" sözlerinin ardından Bakan Karaismailoğlu salonu terk etti.