Shell 9 Yıldır Madeni Yağ Pazarının Lideri

Shell 9 Yıldır Madeni Yağ Pazarının Lideri

İSTANBUL (AA) - Shell, Türkiye ve dünyada madeni yağ pazar liderliğini 2015 yılında da sürdürerek 9 yıldır üst üste madeni yağ pazarının...

İSTANBUL (AA) - Shell, Türkiye ve dünyada madeni yağ pazar liderliğini 2015 yılında da sürdürerek 9 yıldır üst üste madeni yağ pazarının lideri oldu.

Şirket açıklamasına göre, Shell hem Türkiye hem de küresel madeni yağlar pazarındaki liderliğini 9'uncu yıla taşıdı. Petrol Sanayi Derneği'nin (PETDER) Türkiye pazarına ilişkin sektör raporuna göre Shell & Turcas Petrol AŞ Türkiye'nin, uluslararası danışmanlık ve araştırma şirketi Kline'ın her yıl gerçekleştirdiği küresel madeni yağlar pazar araştırmasına göre de Shell dünyanın 1 numaralı Madeni Yağ Tedarikçisi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Shell Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak, hem Türkiye'de hem de küresel pazarda üst üste 9 yıldır pazar lideri olmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi. Uzunçakmak, şunları kaydetti:

"Müşteri beklentilerini karşılamayı ve ötesine geçmeyi hedefleyen hizmet anlayışımızı, en son teknolojiyle geliştirdiğimiz ürünlerimizle destekliyoruz. Bu sayede tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de pazar liderliğimizi sürdürüyoruz. Yüksek teknolojimizle enerjinin geleceğine yön veren küresel bir enerji şirketi olarak, madeni yağ ürünlerimizle de her sektör tarafından tercih edilen bir iş ortağıyız. Hedefimiz müşterilerimize yüksek performans alacakları ürünler sunarak liderliğimizi önümüzdeki yıllarda da devam ettirmek. Başarımıza katkısı olan tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum."