Türk Telekom'dan Ronaldo'lu Reklam Kampanyası

Türk Telekom'dan Ronaldo'lu Reklam Kampanyası

İSTANBUL (AA) - Cristiano Ronaldo, Türk Telekom'un GiGA 4,5G iletişimi kapsamında hazırladığı hız odaklı reklam kampanyasının yeni yüzü oldu.Şirket...

İSTANBUL (AA) - Cristiano Ronaldo, Türk Telekom'un GiGA 4,5G iletişimi kapsamında hazırladığı hız odaklı reklam kampanyasının yeni yüzü oldu.

Şirket açıklamasına göre, Real Madrid'de forma giyen ve dünyanın en başarılı ve en hızlı futbolcularından biri olarak kabul edilen Cristiano Ronaldo, Türk Telekom'un "#sanahizmiyok" temalı reklam kampanyasında rol alıyor.

Saatte 33 kilometreye ulaşan hızıyla dünyanın en hızlı futbolcuları arasında yer alan Ronaldo'nun rol aldığı reklam filmi, Türk Telekom'un Fiber Güçlü GİGA 4,5G'sine odaklanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan, şunları kaydetti:

"Türk Telekom olarak 1 Nisan'dan itibaren GiGA 4,5G teknolojimiz ile en hızlı 4,5G'den üç kat daha hızlı mobil internet deneyimini kullanıcılara biz sunacağız. Bu konudaki farkımızı 4,5G reklam kampanyamız ile de ortaya koymak istedik. Bu amaçla dünyanın en hızlı futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo'nun 4,5G reklam kampanyamızın yüzü olmasına karar verdik.

Dünyanın en hızlı ikilisi olarak tanımlayabileceğimiz Türk Telekom ve Ronaldo, yeni reklam kampanyamızda çok iyi bir uyum sergilediler. Ronaldo'lu reklam filmimiz ile hız ve kalite arayanları Türk Telekom'un Fiber Güçlü 4,5G dünyasına davet ediyoruz."

Reklam filmi, bu akşamdan itibaren izleyicilerle buluşacak.