Gökhan Çıra'nın bir mesajı daha ifşa oldu, annesi küplere bindi: ''Selin sizden daha kadın''

Gökhan Çıra'nın bir mesajı daha ifşa oldu, annesi küplere bindi: ''Selin sizden daha kadın''
Güncelleme:

Selin Ciğerci ile boşandıktan sonra adı birçok kadınla anılan ve attığı mesajlar sürekli ifşa edilen Gökhan Çıra'nın bir kadına daha attığı mesaj ifşa oldu.

 Eylül ayında Selin Ciğerci ile ikinci kez boşanan Gökhan Çıra, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde fenomen Nil Buse Yılmaz'a attığı "Yanıma gelsene" mesajı ifşa edilen Çıra, bir kez daha aynı olayla gündeme gelince annesinden yorum gecikmedi.

ÇIRA'NIN MESAJINI İFŞA ETTİ
Yeşim isimli bir sosyal medya kullanıcısı, Gökhan Çıra'nın kendisine attığı "Ne yapıyorsun, nasılsın?" mesajını ifşa ederek "Bu kadarı da çok fazla. İyi de bırakmışsın bu adamı. Benim gibi küçük yazıyor" dedi.

Gökhan Çıra'nın bir mesajı daha ifşa oldu, annesi küplere bindi: ''Selin sizden daha kadın'' - Resim : 1

LEMAN ÇIRA FENA PATLADI: BENİM GELİNİM VAR TERBİYESİZLER
Oğlunun özel hayatıyla sık sık gündeme gelmesinden rahatsız olan anne Leman Çıra ise fena patladı. Oğlunun ifşasıyla ilgili bir paylaşıma yorum yapan Çıra, eski gelini Selin Ciğerci'yi överek şu yorumları yaptı: "Şerefsizler, ünlü olmak için koşuyorsunuz oğlumun peşinden sonra da konuşuyorsunuz. Benim bir gelinim var zaten terbiyesizler. Kendinize gülün, ekrandaki resmine bak. Bir kadın bu değil, erkek diye gördüğünüz Selin sizden daha kadın."

Gökhan Çıra'nın bir mesajı daha ifşa oldu, annesi küplere bindi: ''Selin sizden daha kadın'' - Resim : 2