Hande Sarıoğlu isyan etti: ''Ne kıyametler koptu, dansı idare edemediler''

Güncelleme:

Sosyal medyada yayınlanan dans videosu nedeniyle uzun zamandır çalıştığı Habertürk TV ile yollarını karşılıklı olarak ayırdıklarını açıklayan güzel spiker Hander Sarıoğlu, "Ne kıyametler koptu kanalda bizim dansımızı idare edemediler" diyerek isyan etti.

Sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosunun ardından işinden olan eski Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu olaya ilişkin yeni açıklamalarda bulundu.

Bugün sosyal medya hesabından dans videosunu da paylaşan Sarıoğlu, gelen eleştirilere tepki gösterdi. Sarıoğlu o sözlerinde, “Ne kıyametler koptu kanalda, ama bizim dansımızı idare edemediler” ifadelerini kullandı.

İşte o açıklamalar:

"RENKLİ KİŞİLİĞİMDEN VAZGEÇMEM"

"Akçaova'dan 2008 yılında çıkıp İstanbul'da üniversite okumaya gelip, 6 yaşından beri spiker sunucu olmak hayali olan bir kız olarak, 6 yaşımdan beri de oryantal oynamaktan kırar geçirirdim ortalığı. Çatır çatır okulumu da okudum, çatır çatır sunucu da oldum spiker de. Oryantal da yaparım kariyer de. Hiçbir zaman, hiçbir yerde, değerlerimden ve doğrularımdan vazgeçmedim, her zaman özümü korudum, geldiğim noktada kişilğimden ve karakterimden bir günden bir güne ödün vermedim, bunun aksini beni tanıyan bir Allah'ın kulu da inkar edemez. Renkli kişiliğimden sizin siyahınız için vazgeçmeyeceğim, size fazla gelen neşemden de, deli dolu yanımdan da ödün vermeyeceğim"

"KANALDA NE KIYAMETLER KOPTU BİZİM DANSIMIZI İDARE EDEMEDİLER"

"Evet her kurumun kendine göre kuralları olabilir; başta 'kanalın disiplinine fazla gelmiş olabilirim, neticesinde bir haber kanalıdır. Hiç uzatmadan 'İstifamı edeyim kimse beni kovmak için uğraşmasın' dedim. Ama durup düşününce, 'Bir benim dansımdan mı rahatsız oldular?' diye düşündüm. Ne kıyametler koptu kanalda, ama bizim dansımızı idare edemediler. Ben de daha fazla rahatsızlık vermemek adına istifa ettim. 10 gündür kanalda değilim zaten."

"İNSANLIĞINIZA TÜKÜREYİM"

"O magazin sitelerinde yapılan 'dans etti kovuldu' haberlerinin altında, 'oh olsun' diyenler yarın ölsem ya da bir cinayete kurban gitsem yalandan ah vah edecekler. İnsanlığınıza tüküreyim."

Hande Sarıoğlu isyan etti: ''Ne kıyametler koptu, dansı idare edemediler'' - Resim : 1

Seçiniz...