Kenan İmirzalıoğlu'ndan İlk soruda Joker kullanan yarışmacıya ilginç sözler

Kenan İmirzalıoğlu'ndan İlk soruda Joker kullanan yarışmacıya ilginç sözler
Güncelleme:

Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşamki yarışmacısı bir TikTok fenomeniydi. İlk soruda joker hakkını kullanan fenomen için yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun yorumu bu oldu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorular kadar yarışmacıların açıklamaları ve yanıtları da gündem oluyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'e son olarak TikTok fenomeni Osman Yavuz katıldı.

"Kafa sallayarak dünya çapında meşhur oldum, paraya kafa sallayarak kazanıyorum" diyen Osman Yavuz, kendini tanıttıktan sonra ilk soruda neredeyse eleniyordu.

Yarışmada yarışmacının karşısına çıkan ilk soru, "Ne olursa olsun anlamına gelen deyim hangisidir?" oldu. Şıklar arasında, 'A- Kiremit kırılsa', 'B- Taş çatlasa', 'C- Kaya yarılsa', 'D- Beton aşınsa' yer aldı.

 Yarışmacı doğru cevabı heyecandan bilemedi ve joker kullanmak istediğini söyledi. Seyirci jokeriyle ilk soruyu geçen Yavuz 3. soruda yine takıldı.

Yarışmacı ilk soruda joker kullanınca "Çok heyecanlıyım normalde yayınlarımda günlük ortalama 500 bin kişiye hizmet ediyorum ama sizin gibi ünlü birinin karşısında olmak..." deyince Kenan İmirzalıoğlu karşı çıkarak "Hiç bana bağlama" dedi.

Yarışmacının karşısına 3. soruda "On kere yüz, dokuz yüz doksan dokuzdan bir artık hangi sayının sözlükteki tanımıdır?" sorusu çıktı. Yarışmacı hesap yaptı ve 'A- Bir' cevabını verdi ancak doğru cevap 'D- Bin' olacaktı.

Yarışmacı yarışmadan 5 bin TL alarak yarışmadan elendi.