Fatih Altaylı'dan gündeme bomba gibi düşecek istifa iddiası

Fatih Altaylı'dan gündeme bomba gibi düşecek istifa iddiası
Güncelleme:

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Türkiye'nin gündeminden düşmeyen bir kurumda üst düzey bir ismin istifa ettiğini yazdı. Altaylı, ''En tepedeki kaynaklardan teyit ettirdiğini'' de ifade etti.

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde dikkat çeken bir kulis bilgisini yazdı. Altaylı, Türkiye'de son dönemde gündeme gelen bir kurumda üst düzey istifa gerçekleştiğini ancak resmileşmediği için kurum adı vermeyeceğini ifade etti. 

Altaylı'nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Geçtiğimiz günlerde çok ama çok önemli bir istifa gerçekleşti. Türkiye’de son zamanlarda çokça gündeme gelen, hatta zaman zaman çok da eleştirilen bir kurum vardır. Bu kurumun başında da sürekli hedef olan bir isim. Yeni yılın ilk günlerinde bu kurumun başındaki bu isim bağlı olduğu üst makama istifasını verdi. Üst makam da zaten istenilen bu istifayı aldı ve cebine koydu. Ne zaman açıklanır, nasıl açıklanır bilmiyorum. Ama bu istifa gerçek

Bunu önce dedikodu olarak duydum. Sonra en 'tepe'deki kaynaklardan teyit ettirdim. Ancak henüz işleme koyulmadığı için kurum adını vermiyorum. Bu istifanın kurumun bu ay göstereceği performansın bağlı olduğu kişi tarafından beğenilip beğenilmemesine bağlı olarak işleme koyulacağını veya koyulmayacağını zannediyorum."

Fatih Altaylı'nın yazısının tamamı için...