Survivor'da sigara skandalı ! Acun Ilıcalı konuştu

Survivor adasında yarışmacılardan Damla Can'ın sigara içerken görüntülenmesi ile ilgili Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi.

Survivor'da sigara skandalı ! Acun Ilıcalı konuştu
A+ A-

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği zorlu yarışma Survivor ile ilgili önceki gün sosyal medyada kısa bir video büyük dikkat çekti.

ACUN AÇIKLAMA YAPTI

Survivor yarışmacılarından Damla’nın sigara içtiği görüntüler gündeme damga vurdu. Survivor’da yarışmacılara sigara verildiği iddiaları üzerine, TV8’in patronu Acun Ilıcalı açıklamada bulundu.

Survivor’da bu hafta yayınlanan bölümündeki bir görüntü sosyal medyada hızlıca yayıldı. Görüntülerde, Damla, yanında Efecan ile birlikte sahilde duruyordu. Damla’nın sigara içtiği görüntülerin yayınlanması üzerine Acun Ilıcalı, konseyde açıklamada bulundu.

PROGRAM ÇALIŞANLARININ EŞYALARINI ALDILAR

Acun Ilıcalı, kaybedilen yarışma sonrası Gönüllülerin program çalışanlarına ait eşyaları alkdıkları ve bu tespit edilince geri alındığını söyledi. Damla’nın aldığının farkedilmemesi sonucu görüntülerdeki durumun ortaya çıktığını söyleyen Acun Ilıcalı, bu durumun bir daha olmaması için uyarıda bulundu.

Konseyin başında konuşan Acun Ilıcalı, yarışmacıların oyunlarda dışarıdan herhangi bir yanlış hamlede bulunmaması gerektiğini söyledi.