Ibrahimovic esprileriyle yine formda

Ibrahimovic esprileriyle yine formda
Güncelleme:

Zlatan Ibrahimovic, esprili karakterini bir kez daha gösterdi.

Zlatan esprili kimliğini koruyor... İsveçli yıldız, bir Fransız televizyon kanalına verdiği röportajda eski takımı 'e dair özlediği tek şeyin maaşı olduğunu söyledi.
 
'de ilk derbi maçına çıkmaya hazırlanan Zlatan Ibrahimovic, ile karşılaşması öncesinde bir Fransız televizyon kanalına röportaj verdi. 
 
Yeni takımında mutlu olduğunu dile getiren İsveçli yıldız, eski takımı 'e dair özlediği tek şeyin maaşı olduğunu ifade etti. 
 
Ne Paris Saint-Germain ne de Manchester United, Zlatan Ibrahimovic'in yıllık ücretiyle ilgili resmi bir açıklama yapmasa da Fransız ekibinde haftalık 290 bin Euro kazanan Ibrahimovic'in United'da 30 bin Euro daha düşük bir maaş aldığı öne sürülüyor. 
 
4 yıl boyunca formasını giydiği Paris Saint-Germain'e "Kulüp tarihinin en golcü oyuncusu" olarak veda eden Ibrahimovic, daha önce Inter'de birlikte çalıştığı Mourinho ile United'da yeniden buluşmanın da mutluluğunu yaşıyor. 
 
MOURINHO PİŞMANLIĞI
Portekizli teknik adamı bir dahi olarak değerlendiren İsveçli hücum oyuncusu, "Oyuna dair her şeyi biliyor. Hayatım boyunca yaşadığım çok fazla pişmanlık olmasa da Mourinho ile neden daha fazla çalışmadığımı bazen sorguluyorum. United'dan transfer teklifi geldiğinde Mourinho'yu da düşünerek kararımı kolayca verdim" ifadelerini kullandı.

NTVSpor