Tren istasyonunda ölüme davetiye

Tren istasyonunda ölüme davetiye
Güncelleme:

İngiltere'de bir tren istasyonunda çekilen görüntüler şok etkisi yarattı. Küçük bir çocuk raylara doğru eğilirken, babasının vurdumduymaz bir şekilde onu izlemesi sosyal medyaya damga vurdu.

İngiltere’nin Wiltshire bölgesinde çekilen fotoğrafta bir çocuk istasyonda yere uzanmış raylara doğru eğilirken görülüyor. Tim Brown isimli bir adam ise 10 yaşlarındaki çocuğu gördüğü anda dehşete düştü.

Çocuğun babasının yanına giden ve tehlikeye dikkat çekmek isteyen Brown, hiç beklemediği bir cevap aldı. İki kızıyla birlikte oğlunu izleyen adam, trenlerin geçiş saatini bildiğini ve çocuğun yalnızca oynadığını ve endişe edecek bir şey olmadığını söyledi.

Ne yaptıysa adamı ikna edemeyen Brown, çocuğun fotoğrafını çektikten sonra istasyon görevlisine gitti. Durumu anlatan Brown, görevlinin uyarısıyla çocuğun yerden kalktığını gördü, ancak aradan birkaç dakika geçmesiyle yine aynı manzarayla karşılaştı.

Bunun üzerine fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Brown, sorumsuz ebeveynlere dikkat çekti. İstasyonda duran trenlerin saatlerinin belli olduğunu ancak bazı trenlerin istasyonu pas geçtiğini ve onların saatlerinin bilinemediğini söyleyen Brown, adamın küçük çocuğun hayatını tehlikeye attığını savundu.

Söz konusu fotoğraf sosyal medyada dikkat çekerken İngiltere’de ulaşımdan sorumlu polis teşkilatı olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.