Ünlü kahin Nostradamus'un 3. Dünya savaşı kehaneti gündem oldu

Ünlü kahin Nostradamus'un 3. Dünya savaşı kehaneti gündem oldu
Güncelleme:

Baba Vanga, Shipton Ana ve Robert Nixon gibi tarihin en ünlü kahinleri arasında yer alan Nostradamus'un, 3. Dünya savaşı ile ilgili kehaneti tüyler ürpertti. Ünlü kahinin savaş için 2022 yılının bahar ayını işaret ettiği iddia edildi.

Rusya'nın, Ukrayna'ya askeri harekat başlatması 3. Dünya savaşı söylentilerini de iyice artırdı. Bu gelişmelerin yaşanmasıyla birlikte ünlü kahinlerin daha önce savaşla ilgili söylemleri de yeniden gündem oldu. Baba Vanga'nın ardından daha önce birçok tarihi olayı bilmesiyle tanınan Nostradamus'un sözleri çok konuşuldu.

"SAVAŞ AVRUPA'YA SIÇRAYACAK"
Nostradamus'un tahminleriyle kesin tarihleri belirlemek zor olsa da ünlü kahinin Les Prophéties adlı kitabında 3. Dünya savaşı için verdiği tarihin, 2022 bahar ayları olduğu iddia ediliyor. Nostradamus bu kitabında savaşın Avrupa'ya da sıçrayacağını vurguluyor.

"FRANSA DA İŞGAL EDİLİYOR"
Nostradamus'un kehanetleri arasında Fransa'yla ilgili de ürküten detaylar var. Nostradamus, 3. Dünya savaşı sonrasında Fransa'nın doğudan gelen bir güç tarafından işgal edileceğini söylüyor. Diğer yandan Avrupa'da Rus işgalinin çoktan başlamış olduğu gibi söylemler, Nostradamus'un inanılırlığını da artırmış durumda.