Eşini TikTok videosu çekiyor diye katletti

Eşini TikTok videosu çekiyor diye katletti
Güncelleme:

Muğla’da eşi için kayıp başvurusunda bulunan kişinin, eşini Tiktok videosu çektiği için öldürerek cansız bedenini ormana attığı ortaya çıktı.

Muğla'nın Fethiye Esenköy Mahallesi, Çırpı mevkiinde 24 Ekim’de bir kadın cesedi bulunmuştu. Olayla ilgili soruşturma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri sinyal takibi ve kamera görüntülerini inceleyerek, cinayeti aydınlattı. Cesedin S.Ç.’e ait olduğu belirlendi.

İncelemenin ardından karısından haber alamadığı iddiasıyla kayıp başvurunda bulunan Ö.Ç. (43) gözaltına alındı. İfadesinde suçlamaları kabul etmeyen Ö.Ç., daha sonra eşini bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf etti. Ö.Ç., ifadesinde, “Eşim bizimle ilgilenmiyordu. Sürekli ‘TikTok’ isimli uygulama üzerinden videolar çekiyordu. Lüks hayat düşkünüydü. Bu nedenle kavga ettik. Bıçakla üzerime yürüdü. Kendimi korumaya çalıştım. Sol göğüs kısmından bıçakladım. Cesedi brandaya sarıp, evimizin balkonunun alt kısmına bıraktım. Gece ortalık sakinleştikten sonra cesedi Çırpı mevkisindeki ormanlık alana götürüp bıraktım” dedi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye çıkarılan zanlı Ö.Ç., tutuklanarak cezaevine gönderildi.