Sinan Oğan: ''Kaybeden terör iltisaklı partiler ve onlara güvenenler''

Sinan Oğan: ''Kaybeden terör iltisaklı partiler ve onlara güvenenler''
Güncelleme:

28 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek veren Sinan Oğan, ikinci tur seçiminin ardından yaptığı açıklamada “Kaybeden linç kültürü ile terör, terör iltisaklı partiler ve onlara güvenenler olmuştur” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci turunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini açıklayan Sinan Oğan, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda Erdoğan'ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından yaptığı açıklamada “Kazanan Türk milliyetçileri, Atatürkçüler, Türk milleti ve Türk dünyası, kaybeden linç kültürü ile terör, terör iltisaklı partiler ve onlara güvenenler olmuştur” dedi.

Oğan’ın mesajı şöyle:

Cumhurbaşkanlığı seçim süreci tamamlanmıştır. Bu sonuca göre ilk turda bizden desteğini esirgemeyen seçmenimiz ikinci turda da önemli ölçüde desteğini devam ettirmiş ve Türkiye’nin istikrarı yönünde oyunu kullanmıştır. Seçmenimiz bu oylar Sinan Oğan’a verilmedi diyenlerin heveslerini kursağında bırakmış, bize güvenmiş ve önemli ölçüde bizim olduğumuz yeri seçmiştir.

Buradan PLANA SADIK KALan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Artık yeni bir dönem başlıyor, Kazanan Türk milliyetçileri, Atatürkçüler, Türk milleti ve Türk dünyası, kaybeden linç kültürü ile terör, terör iltisaklı partiler ve onlara güvenenler olmuştur.