Anıtkabir'de slogan atanlar bakın kim çıktı

Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanı Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’i ziyareti sırasında “Seni seviyoruz reis” diye sloganlar atılması tepki çekmişti. Sloganı atan kişi bakın kim çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkanı Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Bu sırada bir kişinin “Seni seviyoruz reis” diye Erdoğan'a bağırması dikkat çekti.

Son olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’de düzenlenen resmi törende AK Parti Ankara İl Başkanlığına üye bir grup “Recep Tayyip Erdoğan” sloganı atmış ve birçok kesim tarafından bu durum eleştirilmişti. 

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bugün Anıtkabir’de düzenlenen törende mozole önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından heyet Misak-ı Milli Kulesi’ne doğru hareket etti. Heyetin merdivenlerden indiği sırada bir grup Erdoğan’ı alkışlarken bir kişi ise “Seni seviyoruz reis” diye bağırdı.

Öte yandan Erdoğan’ın Anıtkabir'e 3 motosikletli polis ve 17 koruma aracından oluşan konvoyla gelmesi dikkat çekti. Bahçeli’nin konvoyunda 8 koruma aracı yer alırken, Akşener’in 3 koruma aracı Kılıçdaroğlu’nun ise 2 koruma aracı ile Anıtkabir’e geldiği görüldü.

SLOGAN ATANLAR LİSTEDEN ÇIKTI

Öte yandan FOX Haber Anıtkabir’de slogan atan isimlerin içeriye daha önceden belirlenmiş bir listeyle içeriye alındıklarını görüntüledi.

Anıtkabir kapısında çekilen görüntülerde slogan atanların listeye göre belirli sayıda içeriye alınması tepki çekti.

Anıtkabir'de tepki çeken ''seni seviyoruz reis'' sloganı!Anıtkabir'de tepki çeken ''seni seviyoruz reis'' sloganı!