Saadet Partisinden Bakan Albayrak’a dolar klibi

Saadet Partisi, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın döviz kurundaki yükselişe ilişkin "Siz maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz" sözlerine ilişkin eleştiri bir videosu hazırladı.

A+ A-

Saadet Partisi, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın döviz kurundaki yükselişe ilişkin "Siz maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz" sözlerine ilişkin eleştiri bir videosu hazırladı. Videoda Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun bir konuşmasından alıntıyla liyakat vurgusu yapıldı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, katıldığı bir televizyon programında altın ve döviz kurundaki hareketlilikle ilgili "Siz dolarla mı maaş alıyorsunuz" sözlerine Saadet Partisi eleştirel bir video hazırlayarak paylaştı.

Videonun sonunda Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Ekonomiyi liyakatli olan insanlara değil de liyakatsizliği tescil edilmiş kişilere teslim ederseniz ekonomiyi ayağa kaldıramazsınız" sözlerine yer verildi. 

Saadet Partisi, videoyu, "Maaşımızı dolarla almıyoruz ama dolar bütün maaşımızı alıyor" notuyla paylaştı. 

Bakan Albayrak ''burası çokomelli'' dedi sosyal medya karıştı!Bakan Albayrak ''burası çokomelli'' dedi sosyal medya karıştı!

Bakan Albayrak'tan Ahmet Hakan'a: ''Dolarla mı maaş alıyorsunuz ?''Bakan Albayrak'tan Ahmet Hakan'a: ''Dolarla mı maaş alıyorsunuz ?''

Prof. Dr. Demirtaş'tan ''dolarla ne işiniz var'' diyen Albayrak'a yanıtProf. Dr. Demirtaş'tan ''dolarla ne işiniz var'' diyen Albayrak'a yanıt

Şevket Çoruh, Albayrak'ı fena ''ti''ye aldıŞevket Çoruh, Albayrak'ı fena ''ti''ye aldı