Emine Bulut'un annesi: Oradaki mahkumlar gereğini yapar inşallah

Güncelleme:

Eski kocası tarafından 10 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldürülen Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut, olay sonrası yardım etmek yerine çekim yapmaya devam edenlere ''Yazıklar olsun'' diye isyan etti. Bulut, ''Oradaki mahkumlar da gereğini yapar inşallah'' dedi.

Tüm Türkiye'yi sarsan Emine Bulut cinayetinin yankıları sürüyor. Emine Bulut'un Kırıkkale'de yaşayan annesi Fadime Bulut, kendisine yapılan ziyarette olay anını anlatırken, video çekenlere tepki gösterdi: Torunum 'ambulans çağırın' diyor, onlar video çekiyor. Yazıklar olsun onlara!

ACILI ANNE GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI
Olay anını anlatırken gözyaşlarına boğulan anne Fadime Bulut, "Bu çekimi yapıyor eli tutuyor da o çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar bu çekimi yaparken o çocuğu oradan kurtaramıyor. Oradakiler hiçbir şey alıp atmadı kafasına. Benim 4 çocuğum var onlar oraya girerdi. Onların da anası, babası ailesi var. Yazıklar olsun onlara. Issız yer olsaydı tamam da en kalabalık yer. Kadınlar böyle kesilip kesilip de atılmasın. Oradaki mahkumlar da gerekeni yapar inşallah. Bir babalık duygusu yaşamış 10 sene sonra da nasıl gelmiş de annesini böyle etmiş. Ambulans arayın diyor 10 yaşındaki çocuk. Bunlar çekim yapıyor. Anneanne diyor 'onlar çekim yapıyor' diyor. Ben diyorum ambulans arayın. Bekir'in telefon eline geçmiş teyzesini aramış" dedi.

Seçiniz...